דיוקן ברישום ובצבע

אודות הקורס

קורס דיוקן בציור ורישום נועד ליוצרים ויוצרות הרוצים להעצים את השליטה והידע בשדה היצירה. בקורס נעבוד באופן פרטני על יצירה וניסוח עמדה וויזואלית אישית קוהרנטית ותקפה.
המטרה היא להביא את התלמידים מקורסי המתחילים – כמו קורס צבע וקורס רישום, לשכלול יכולותיהם ברישום ובציור, העמקת הידיעות שלהם בתחום, והעשרת דרכי ההתבוננות ביצירות אמנות ודרכי ההבעה העצמית. כמו כן התלמידים ילמדו לייצר שיחה מעניינת ונוקבת על נושאי העניין בכיתה.

בקורס נעבוד יחדיו בכיתה ממודלים שונים. נלמד להתבונן ולהגיב בדו – מימד. רוב העבודה תתרחש בכיתה, אך לעתים יינתנו תרגילים לעבודה אישית בבית. אנו נתבונן יחד בעבודות הסטודנטים ונגיב באופן רגיש ומלמד. הכרות מעמיקה יותר של כל משתתף בצורת העבודה המתאימה לו ופיתוח שפה וסגנון אישיים.

קהל יעד:
הקורס מיועד לתלמידים שעשו קורס יסודות ברישום וציור ורוצים להעמיק את ידיעותיהם בתחומים הנ״ל ולהגביר את השליטה שלהם בהם, או ליוצרים ויוצרות עם ידע וניסיון בתחומי הרישום או הציור, הרוצים להרחיב את עבודתם, לקבל כלים נוספים ומעמיקים מאמנית פעילה.

*** הקורס מוכר כ- 50 שעות אמנות למבקשים להתקבל לתואר שני בתרפיה באמנות.

> הקורס בירושלים. יתקיים בימי רביעי, בין השעות 10:00-13:30 בית הנסן, גדליהו אלון 14 ירושלים. הקורס יתמקד ברישום וציור דיוקן- עקב המצב הקורס יידחה למועד אחר נעדכן בהקדם.

> הקורס בתל אביב יתקיים בימי שני, בין השעות 17:00-21:00 סטודיו אנקורי עזה 13 יפו.  הקורס יתמקד ברישום, מתוך דגש של חווית המפגש של האמן עם חומרי היצירה

דימוי: סקיצה בצבעי פסטל- מידד אליהו

סילבוס הקורס
מסירת פרטי הקשר מהווה אישור לקבלת תוכן מערכתי ושיווקי
מסירת פרטי הקשר מהווה אישור לקבלת תוכן מערכתי ושיווקי

הירשמו לעדכונים

הירשמו לרשימת התפוצה של בצלאל לימודי חוץ והמשך, לקבלת חדשות, עדכונים והצעות ייחודיות למנויי הניוזלטר שלנו