תכנית הלימודים להשלמת 300 שעות באמנות מציעה מגוון סדנאות אמנות מקצועיות, המועברות על ידי אמנים פעילים ומוערכים ובעלי ניסיון רב, בוגרי המוסדות המוכרים לאמנות.
התכנית מיועדת עבור בוגרי תארים ראשונים, המבקשים להשלים 300 שעות אמנות מעשית לקראת תהליך הקבלה לתואר שני בתרפיה באמנות.

מתוך שלל סדנאות אמן מקצועיות כמו פיסול, רישום וציור, ובקבוצות קטנות עם יחס וליווי אישי, נלמד על התהליכים הפנימיים שהאמנות יכולה לבטא, ניכנס לעומקם של נבכי הנפש ושלבי היצירה האישית ונכין את עצמנו למבחני הקבלה בטיפול באמנות.

החשיפה לכל אחת מן הסדנאות מאפשרת לסטודנטים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם בצבירת ידע ובניסיון טכני ורעיוני, תוך התנסות בחומרים ומתודות רחבות בתחום.
התהליך שנעבור לאורך השנה יאפשר התפתחות אישית כיוצרים אינדיבידואליים והבניית יסודות חשובים בתהליכים טיפוליים-חינוכיים שיידרשו בעתיד כמטפלים באומנות.

כל סדנה מתחילה בפריסת האפשרויות הייחודיות לכל חומר או כלי, ולמידת הטכניקות היסודיות להפעלתו. בהמשך, כל פעולה זוכה לניתוח רב הקשרים; צורני, אסתטי ופסיכולוגי.
ההתבוננות ביצירות וניתוחן נעשה באופן קבוצתי ובצורת שיחה, כאשר הסטודנטים מתבקשים לשכלל את יכולת התגובה שלהם ליצירות של החברים לכיתה, כמו גם להציג את עבודותיהם שלהם באופן מעמיק ורחב, המציע נקודות התייחסות מגוונות לקריאתן. התלמידים לומדים להתבונן ביסודיות, למפות תהליכים פנימיים וכן לדווח עליהם באופן מילולי בעל פה ובכתב. גיבוש תיק העבודות מאפשר לבחון את יצירותיהם כרצף מתמשך ומצטבר, ממנו ניתן לחלץ מידע ייחודי.

התכנית מיועדת ל:


צוות המנחות והאמניות שלנו:

את תכנית השלמת 300 שעות באמנות מרכזת רוני קרני, בוגרת תואר ראשון ושני באקדמיה בצלאל, אמנית פעילה בארץ ובחו"ל.
במהלך המכינה ישתתפו הסטודנטים בארבע סדנאות בהנחייתה המקצועית.

המנחים במכינה הם אמנים המובילים בתחומם בישראל המציגים מיצירותיהם בארץ ובחו"ל:


שימו לב:

ניתן להירשם לכל תכנית 300 השעות בלבד.
תלמידים המעוניינים במספר שעות קטן יותר יכולים להירשם לאחד מהקורסים הבאים: רישום, ציור, איור ומאסטר קלאס ברישום וציור. (ראו סילבוסים לקורסים תחת הקטגוריה- קורסי אמנות(

>> הקורס יתקיים בימי שני, בין השעות 9:00 – 17:00.